Nabídka zaměstnání

Nečekejte na aktuální nabídku pozic. Využijte možnosti zaslat Vaše CV (prostřednictvím registračního formuláře) a být posléze osloven již s konkrétní pracovní nabídkou.

Zveřejněno: 17.9. 2020

Manažer účetní a daňové kanceláře Praha

Tato pozice nabízí seberealizaci v rámci vedení týmu klientského účetnictví. Stabilní 15ti členný tým, na který se můžete spolehnout. Co je cílem? metodické vedení týmu s přesahem do daňové problematiky, nastavení komunikace vůči stávajícím i novým klientům, strategický rozvoj společnosti v rámci regionu Evropa. Aktivní spolupráci s jednateli společnosti. Pánové k sobě hledají rovnocenného partnera do pomyslného vyváženého trojúhelníku. Budu se těšit na Vaše další dotazy.

Zveřejněno: 16.8. 2020

EHS Specialista Žebrák

Tato pozice nabízí prostředí 2 roky nového výrobního závodu, možnost seberealizace v rámci implementace procesů EHS metodiky. Je v reportovací linii přímo pod Plant Managerem. Plant Manager je osobnost / profesionál, který buduje otevřenou firemní kulturu, vítá projektový přístup k práci. Hledá osobu s chutí hledat vylepšení, úspory, nové procesy, které slouží závodu jako celku . "Stojí za to" dojíždět do lokality Žebrák. Máte zkušenosti z této oblasti třeba z role technika a domluvíte se v angličtině? Neváhejte a chopte se příležitosti. Těším se na Váš profil a další dotazy.

Zveřejněno: 16.8. 2020

SAP Expert, modul WM, SD, 5 dnu v mesici home office

Nově vzniklá pozice v expertním týmu implementace SAP, moduly WM, MM, SD, LE pro region Evropa ( CZ, SK, PL, AT), USA, Čína. Dlouhodobý projekt, vývoj dle požadavků zákazníka. Spolupráce v mezinárodním týmu, možnost seberealizace a trvalého rozvoje. Místo výkonu práce Žebrák, ale 5 dní v měsíci home office. Vedoucí týmu člověk, za kterým stojí za to dojíždět. Ráda doplním další dotazy.

Zveřejněno: 18.5. 2020

EMEA Supply Chain Manager

Tato pozice vede a řídí na globální úrovni celý proces Supply Chain, včetně kapacitního plánování a nákupu, vyhledávání nových dodavatelů a další. Ve Vaši kompetenci bude strategické vedení, lokalizace, návrh a realizace opatření v rámci risk managementu. Vedení mezinárodního týmu, komunikace na té nejvyšší mezinárodní úrovni. Co je třeba nabídnout?  -  technické vzdělání - zkušenost z obdobné pozice - vedení mezinárodního týmu - skvělé komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti.

Zveřejněno: 17.2. 2020

Deputy Plant Operation Manager Plzeň

Tato pozice nabízí stabilní a dlohodobou roli v TOP Managementu společnosti. Výrobní závod 300 zaměstnanců, díly do automobilového průmyslu ( BMW, Porsche,Audi, VW). Očekávání: efektivní řízení výrobního procesu, komunikace a realizace změn pro rok 2020, zaměření se na neustále zlepšování a budování celkového pozitivního klima. Dále společnost nabízí přátelské firemní prostředí, kultivované chování, nárůst dlouhodobých zakázek, otevřenost pro změny a novinky. Můžete nabídnout alespoň 10 let zkušeností z pozic PM, APU či Operation Manager v oblasti automotive? Víte o sobě, že dokážete řídit lidi a máte chuť najít něco nového s jasnou vizí profesního růstu? Ráda dodám další detailní informace.

Hledáte zaměstnání?

V případě, že Vás žádná pozice z naší nabídky neoslovila a máte zájem se u naší společnosti registrovat do databáze kandidátů, prosím vyplňte následující formulář